Protestantse Kerk in Nederland
Protestantse Gemeente Oostzaan - Zondag 10.00 uur Kerkdienst in de Grote Kerk!
 
 
Palmpasen in de Grote Kerk. Palmpasen in de Grote Kerk.

Op zondag 10 april 2022 stond de kerkdienst, onder leiding van Ds. Marianne van Amerongen uit Terschuur in het teken van palmpasen. 

Op sommige plaatsen, ook in Oostzaan houden kinderen een optocht met palmpaasstokken. Die zijn versierd met slingers en snoep. Bovenop de stok zit een haantje van brood. De palmpaasstok lijkt wel een beetje op een boom en herinnert aan de nieuwe lente.

Het haantje hoort ook bij Petrus, een goede vriend van Jezus. Terwijl Jezus gevangen zat, loog Petrus door maar liefst drie keer te zeggen dat hij Jezus niet kende. Toen kraaide er een haan, zoals Jezus hem had voorspeld. Petrus kreeg onmiddellijk spijt. En laten zien dat je spijt hebt van verkeerde daden is belangrijk bij Pasen. Op de onderstaande foto van Ids Algera zie je kinderen met hun palmstok in de Grote Kerk te Oostzaan.

terug
 
 
 
 

Kerkdienst
datum en tijdstip 26-01-2025 om 10.00 uur




 
meer details

 
Kerkdienst geluidsopname
19 januari 2025

Ds. Sjaak Visser
 
Kerkbuurten
2e helft december 2024/januari 2025


Deadline volgende Kerkbuurten:
17 januari 2024 
 
 
Agenda Grote Kerk

 

Druk op de afbeelding om
naar de Agenda te gaan.

 
 
Agenda Vrienden van de Grote Kerk Oostzaan


 
 
 
Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.