Protestantse Kerk in Nederland
Protestantse Gemeente Oostzaan - vanaf 5 juli weer kerkdiensten in de Grote Kerk!
 
 
Protestantse Gemeente Oostzaan

Protestantse Gemeente Oostzaan
Postbus 44
1510 AA Oostzaan

  
    075-6842765


  info@pknoostzaan.nl

  NL32RABO 0373 709 439

 
 
Bezoekadres Bezoekadres
Kerkbuurt 12
1511 BD  Oostzaan


 
 
Verhuur van de Grote Kerk en Bartel Jacobsz Centrum

Verhuur van de Grote Kerk en Bartel Jacobsz Centrum


Coördinatoren en reservering voor het verhuur:

Dhr. J. (Jaap) Dral.

  06-23681030.

  info@pknoostzaan.nl
 
 
Predikant

Predikant
 
Ds. Carola Dahmen.

  De contactgegevens zijn:

   predikant@pknoostzaan.nl

  0299-796225
  (bij geen gehoor kunt u het antwoordapparaat inspreken).

  06-21286446

  Woensdag, vrijdag en zondag en avonden na afspraak!

Voor begrafenissen kunt u ook contact opnemen met

Dhr. J. (Jaap) Dral.

  06-23681030.

  info@pknoostzaan.nl
 
 
Kerkenraad (Technisch Voorzitter)

Kerkenraad (Technisch Voorzitter)

Dhr. I. (Ids) Algera

  voorzitter@pknoostzaan.nl
 
Scriba Scriba
(Vacant)

Postbus 44
1510 AA  Oostzaan


  scriba@pknoostzaan.nl
 
College van kerkrentmeesters College van kerkrentmeesters
mevr. A. (Anneke) Hogenes.

  06-23681030

  kerkrentmeester@pknoostzaan.nl
 
Ouderling Ouderling

Dhr. J. (Jaap) de Dood

  06-51349375

  ouderling@pknoostzaan.nl
 
Preekvoorziener Preekvoorziener

Mevr. M. (Mirjam) de Rijk

  075-6843819

  preekvoorziener@pknoostzaan.nl
 
Ouderlingen Jeugd- en Jongerenwerk Ouderlingen Jeugd- en Jongerenwerk

Mevr. M. (Mirjam) de Rijk

  075-6843819

  jeugdouderling@pknoostzaan.nl
 
Rock Solid & Solid Friends Rock Solid & Solid Friends


Mevr. M. (Mirjam) de Rijk

  075-6843819

  rocksolid@pknoostzaan.nl
 
Platform Omzien Naar Elkaar

Platform Omzien Naar Elkaar

Mevr. E. (Erica) Homburg

  075-6841150

  one@pknoostzaan.nl
 
Diaconie Diaconie

Mevr. A. (Anneke) Verwer

  NL12RABO 0350 502 161

 
Bank Bank

Protestantse Gemeente Oostzaan 

  NL32RABO 0373 709 439

 
Kerkelijk bureau Kerkelijk bureau

Mevr. T. (Tiny) Verwer

  kerkelijkbureau@pknoostzaan.nl
 
Collectebonnen Collectebonnen
à € 0,50 en € 1,25 te bestellen bij Dhr. D. (Dik) de Vries
via

  NL85RABO 0373 709 455


 
Crèche Crèche

Mevr. E. (Erica) Homburg

  075-6841150

  creche@pknoostzaan.nl
 
Kinderkerk Kinderkerk

Mevr. J. (Joyce) Verwer

  kinderkerk@pknoostzaan.nl
 
Redactie Kerkbuurten

Redactie Kerkbuurten

Mevr. F. (Frieda) Flens en Mevr. W (Wietske) Wijnja

De redactie is te bereiken via het E-mailadres:

 kerkbuurten@pknoostzaan.nl

  NL10RABO 0373 709 447

 
Webmaster

Webmaster

Is te bereiken via het E-mailadres:

  webmaster@pknoostzaan.nl
 
 
 
 

Kerkdienst:
datum en tijdstip 29-11-2020 om 10.00 uur

Voorganger:
Ds. Carola Dahmen. 
meer details

 
Digitale Kerkdienst
22-11-2020

Ds. Carola Dahmen
 
 
30e Nieuwsbrief
PG Oostzaan

  
     20 november 2020
 
 
Kerkbuurten

  
   Nov- dec 2020
 
 
Facebook / YouTube


 
 
Rock Solid
 
Rock Solid Friends
 
 
Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.