19 februari 2023 Verhaaldienst - Wat voor mens wil je zijn?
Hans Bouma, verhaal en poëzie – Wim Lebbing, piano
Op zondag 19 februari 2023 vond in de grote Kerk te Oostzaan een verhaaldienst plaats, met als thema: WAT VOOR MENS WIL JE ZIJN?
Het verhaal van de barmhartige Samaritaan
" Het was onontkoombaar, verschillende signalen kondigden het al aan: ik kwam in een diepe crisis terecht. Niets van wat ik had opgebouwd, interesseerde me nog. Met leegte, alleen maar gapende leegte om mij heen moest ik antwoord geven op die vraag die mij permanent achtervolgde: Jij, jij Marcus, wat voor mens wil jij zijn – wat voor mens? "
Woorden van de barmhartige Samaritaan uit Lucas 10. In deze dienst vertelde bij monde van Hans Bouma zijn verhaal, Wat voor mens wil je zijn?
Een even spannend als bevrijdend verhaal waarbij Wim Lebbing een bijzondere rol speelde met zijn prachtige pianospel.
Het verhaal werd ingeleid door de poëtisch-muzikale collage Vaste voet aan grond.
Ids Algera.
Agenda
Inloopochtend in de Grote Kerk
vr 02 okt 2026 om 10.00 uurKerkdienst
zo 04 okt 2026 om 10.00 uurKerkbuurten
September 2026
Deadline volgende Kerkbuurten:
20 september 2026
Let op: in september komt een activiteitengids van de Ring Zaanstreek uit. De volgende Kerkbuurten volgt in oktober.

