Protestantse Kerk in Nederland
Protestantse Gemeente Oostzaan - Zondag 10.00 uur Kerkdienst in de Grote Kerk!
 
 
De zondagse kerkdiensten zijn weer begonnen. De zondagse kerkdiensten zijn weer begonnen.

Vanaf zondag 7 maart zijn er weer kerkdiensten in de Grote Kerk in Oostzaan. Meer dan drie maanden was er geen kerkdienst, alleen online en via de radio, maar vanaf 7 maart kunnen we weer bij elkaar komen om samen te bidden, stil te zijn, na te denken over geloof, samen te vieren.

We moeten ons wel aan de voorschriften houden voor kerkdiensten. Zo mag er bijvoorbeeld niet gezongen worden, geen handen schudden, niet dicht bij elkaar komen om lekker bij te kletsen, geen koffie drinken na de dienst en we moeten (als we niet tot hetzelfde huishouden horen) wel minstens 1,5 m van elkaar af zitten. Er wordt voor frisse lucht en desinfectie gezorgd. Het moet veilig zijn en we nemen geen risico.
Daarom bent u allen weer van harte welkom!

Hieronder de foto's van de kerkdienst in de grote kerk te Oostzaan op 07 maart 2021.













Met een hartelijke groet,
.....................................................................................
Ids Algera
Technisch voorzitter kerkenraad
Protestantse Gemeente Oostzaan


 
terug
 
 
 
 

Kerkdienst
datum en tijdstip 26-01-2025 om 10.00 uur




 
meer details

 
Kerkdienst geluidsopname
19 januari 2025

Ds. Sjaak Visser
 
Kerkbuurten
2e helft december 2024/januari 2025


Deadline volgende Kerkbuurten:
17 januari 2024 
 
 
Agenda Grote Kerk

 

Druk op de afbeelding om
naar de Agenda te gaan.

 
 
Agenda Vrienden van de Grote Kerk Oostzaan


 
 
 
Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.