Allerzielen in en rondom de kerk

De begraafplaats van Oostzaan was op zondag 4 november weer omgetoverd tot een waar lichtparadijs. Op deze avond werd het leven gevierd met licht, warmte en muziek.
Allerzielen (het feest van alle zielen) is de dag waarop in de rooms-katholieke kerk alle gelovige zielen van gestorvenen worden herdacht. Ook dit jaar werden weer foto's worden geprojecteerd op de zijmuur van de Grote Kerk.

Binnen in de kerk kon een kaarsje worden aangestoken en de Cantorij o.l.v. Koos Lith bracht gezang ten gehore. Ook buiten werd muziek gespeeld. Het was de 11e keer dat dit werd georganiseerd met grote dank aan alle vrijwilligers.

In het fotoalbum op deze site zijn foto's te vinden.
terug

Agenda

Inloopochtend in de Grote Kerk

vr 11 sep 2026 om 10.00 uur

Kerkdienst - Startzondag

zo 13 sep 2026 om 10.00 uur

Kerkdienst gemist?

6 september 2026
Ds. Cornelis Visser





Nieuw: video

Kerkbuurten

September 2026


Deadline volgende Kerkbuurten:
26 september 2026

Let op: in september komt een activiteitengids van de Ring Zaanstreek uit. De volgende Kerkbuurten volgt in oktober.

Agenda Vrienden van de Grote Kerk Oostzaan



 

×