6 oktober en 26 oktober Muziek in de Kerk 2019

kiozklogo.jpg)
In de afgelopen twee jaar heeft Radio 9 in samenwerking met de Stichting KIOZK in het najaar een muzikale middag georganiseerd in de Grote Kerk.
Oostzaan is rijk aan muzikale verenigingen zoals Crescendo, Bel Canto, Concordia en Excelsior.
Muziek in de Kerk organiseert niet alleen voor deze verenigingen een optreden (zij het wel in kleine samenstelling zoals een kwartet, of sextet), maar daarnaast ook voor individuele muzikale amateurs.
De belangstelling voor deze middag waar een diversiteit van amateurs optreden was de afgelopen jaren heel goed. Reden voor Radio 9 en KIOZK om dit jaar niet alleen een middag te organiseren in de Grote Kerk maar ook in het Witte Kerkje.

In aanvulling op de twee voorgaande jaren zal er niet alleen instrumentaal en met zang worden opgetreden maar zal ook in beide kerken de het orgel te horen zijn.
Al met wordt het weer een muzikaal Oostzaans middagje waarin de amateurs hun beste beentje voorzetten.
In de Grote Kerk vindt het evenement plaats op 6 oktober en in het Witte Kerkje op zaterdag 26 oktober – beide optredens vangen aan om 14.00 uur.
De toegang is uiteraard geheel gratis !
Het programma van 6 oktober in de Grote Kerk, zie je hier !
terug
Agenda
Inloopochtend in de Grote Kerk
vr 02 jan 2026 om 10.00 uurKerkdiensten elke zondag om 10 uur
zo 04 jan 2026Kerkdienst geluidsopname
28 december 2025Ds. Adrie van der Heijden

