26 oktober Muziek in het Witte Kerkje 2019

kiozklogo.jpg)
In de afgelopen twee jaar heeft Radio 9 in samenwerking met de Stichting KIOZK in het najaar een muzikale middag georganiseerd in de Grote Kerk.
Oostzaan is rijk aan muzikale verenigingen zoals Crescendo, Bel Canto, Concordia en Excelsior.
Muziek in de Kerk organiseert niet alleen voor deze verenigingen een optreden (zij het wel in kleine samenstelling zoals een kwartet, of sextet), maar daarnaast ook voor individuele muzikale amateurs.
De belangstelling voor deze middag waar een diversiteit van amateurs optreden was de afgelopen jaren heel goed. Reden voor Radio 9 en KIOZK om dit jaar niet alleen een middag te organiseren in de Grote Kerk maar ook in het Witte Kerkje.

In aanvulling op de twee voorgaande jaren zal er niet alleen instrumentaal en met zang worden opgetreden maar zal ook in beide kerken de het orgel te horen zijn.
Al met wordt het weer een muzikaal Oostzaans middagje waarin de amateurs hun beste beentje voorzetten.
In de Grote Kerk vond het evenement plaats op 6 oktober en in het Witte Kerkje vindt dit plaats op zaterdag 26 oktober – om 14.00 uur.
De toegang is uiteraard geheel gratis !
terug
Agenda
Preekvoorbereiding
di 18 nov 2025 om 10.30Maandelijkse koffieochtend BJC
wo 19 nov 2025 om 10:00 uurKerkdienst geluidsopname
16 november 2025Mirjam de Rijk

